MALOWANIE DACHÓW HAL I KOŚCIOŁÓW

Informacje

Malowanie dachów hal i kościołów

Oferujemy malowanie dachów hal i kościołów z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz technik alpinistycznych. Zakres naszych prac obejmuje różnego rodzaju trudno dostępne miejsce, wieże kościelne czy kopuły.Gwarantujemy sprawne przeprowadzenie prac malarskich metodą tradycyjną oraz przy pomocy agregatów hydrodynamicznych. Na malowanie dachów przez naszą ekipę udzielamy okresu gwarancyjnego.

Malowanie dachów kościołów i hal składa się z kilku etapów. Po pierwsze, myjemy ciśnieniowo wybraną powierzchnię, aby usunąć z niej odpryski. Po drugie, dokładnie czyścimy mechanicznie ogniska korozyjne. Po trzecie, stosujemy odpowiedni środek, który zabezpieczy dach przed rdzewieniem. Po czwarte, miejscowo nakładamy farbę antykorozyjną w miejsca, które tego wymagają, a następnie nakładamy warstwę nawierzchniową. Zachęcamy do kontaktu w celu dokonania wyceny malowania dachu!

Malowanie dachów kościołów i hal – profesjonalna firma

Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem dachów hal oraz kościołów. W swojej pracy korzystamy ze specjalistycznego, sprawdzonego sprzętu. Zajmujemy się malowaniem m.in. kopuł, wież kościelnych.

Sprawdzona firma wykonująca malowanie dachów hal i kościołów

Od lat zajmujemy się malowaniem dachów kościelnych czy dachów hal. Dysponujemy wyspecjalizowanymi urządzeniami, dzięki którym malowanie dachów przebiega sprawnie, szybko i rzetelnie.

Kto zajmuje się malowaniem dachów kościelnych?

Jeśli zależy Ci na szybkim malowaniu dachów kościoła czy hali, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej staranności, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Sprawne i szybkie malowanie dachu hal i kościołów

Naszą pracę dzielimy na kilka etapów, aby malowanie dachu kościoła czy hali przebiegało bez zakłóceń. Pokrycie dachowe jest dokładnie myte i odpowiednio przygotowywane do nałożenia farby.