PROFESJONALNE MALOWANIE DACHÓW

Informacje

Profesjonalne malowanie dachów

Gwarantujemy kompleksowe, profesjonalne usługi alpinistyczne. W zakres naszych prac wchodzi zarówno malowanie dachów tradycyjną metodą, czyli przy użyciu pędzla, a jak i malowanie za pomocą indywidualnie dobieranych agregatów hydrodynamicznych. Metoda jest dopasowywana w zależności od oceny danego miejsca pracy. Na każdą naszą usługę udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Malowanie dachów przebiega z najwyższą starannością. Dbamy o porządek na miejscu pracy. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie prac. Jesteśmy również w stanie się dopasować w zakresie terminów wykonania usługi.Zachęcamy do sprawdzenia opinii odnośnie do naszych usług. Zadowoleni klienci to nasza najlepsza rekomendacja.

Pierwszym etapem jest mycie wysokociśnieniowe, którego celem jest usuwanie odprysków oraz pozostałości starych farb. Kolejno przechodzi się do bardzo dokładnego czyszczenia mechanicznego pozostałych ognisk korozyjnych. Etapem trzecim zabezpieczenie dachu przed przyszłym rdzewieniem przy pomocy specjalnych środków. Następnie przechodzi się do miejscowego nakładania farby antykorozyjnej w miejsca, które tego wymagają oraz nakładania warstwy nawierzchniowej.

Zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania wyceny malowania dachów.

Malowanie natryskowe dachów – sprawdzona i rzetelna firma

Oferujemy malowanie blachy ocynkowanej na dachu, malowanie dachówki betonowej, cementowej, ceramicznej, malowanie dachów z blachodachówki, malowanie dachu z blachy trapezowej. Nasze prace wykonujemy z należytą starannością. Dbamy o to, aby malowanie blachy na dachu przebiegało sprawnie, profesjonalnie.

Malowanie dachu agregatem – profesjonalne malowanie dachów

Natryskowe malowanie dachówki pozwala na znaczne skrócenie całego procesu malowania. Uzyskujemy jednolitą, idealną powłokę, a dodatkowym atutem jest ograniczenie zużycia farby. Bez wątpienia malowanie dachówki z naszą firmą to gwarancja zadowolenia.

Malowanie dachu firma – malowanie dachówki metodą natryskową

Jeśli interesuje Cię malowanie dachów z zachowaniem najwyższej staranności, skontaktuj się z nami, a dobierzemy dogodny termin.

Malowanie blachy ocynkowanej na dachu – cennik

Ceny naszych usług, jeśli chodzi o malowanie natryskowe dachu, są bardzo atrakcyjne, dlatego praktycznie każdy może się na nie zdecydować. Jednocześnie dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalizm i dotrzymywanie terminów.