MALOWANIE NATRYSKOWE

Malowanie natryskowe

agregatem hydrodynamicznym

PROFESJONALNE MALOWANIE DACHÓW

Najwyższa jakość malowania w korzystnej cenie.

MALOWANIE ELEWACJI

Skuteczny sposób na odświeżenie elewacji budynku.

MALOWANIE DUŻYCH OBIEKTÓW

Malowanie hal przemysłowych, produkcyjnych i innych.

Profesjonalne malowanie hydrodynamiczne – na czym polega?

Malowanie hydrodynamiczne, zwane inaczej bezpowietrznym malowaniem natryskowym, to technika malarska, w której zamiast czasochłonnego malowania ręcznego stosowany jest bardzo wydajny agregat hydrodynamiczny wyposażony w pistolet natryskowy.

Podczas procesu aplikacji farby agregat hydrodynamiczny z zastosowaniem specjalnej pompy tłokowej spręża (bez udziału powietrza) do bardzo wysokiego ciśnienia materiał malarski, który następnie wyrzucany jest przez pistolet natryskowy z małą dyszą w kierunku malowanego przedmiotu.

Farba, która pędzi z dyszy z ogromną prędkością rozbija się w kontakcie z powietrzem na mikroskopijne cząsteczki, a następnie równomiernie pokrywa malowaną powierzchnię. Co najważniejsze, przy technologii natryskowego malowania hydrodynamicznego możemy stosować materiały o bardzo dużej gęstości bez konieczności ich rozcieńczania, co eliminuje problem pylenia farby oraz emisji szkodliwych rozpuszczalników do powietrza.

Malowanie hydrodynamiczne metodą natryskową charakteryzuje się tym, że w bardzo szybkim czasie można precyzyjnie pokryć farbą lub innym materiałem dużą powierzchnię rzędu 1000m2/dzień. Stąd malowanie natryskowe w naszej firmie najczęściej wykorzystujemy do malowania ścian i dużych powierzchni:

 • ścian, dachów,
 • fasad budynków,
 • dachów przemysłowych,
 • posadzek przemysłowych,
 • mostów, wiaduktów,
 • parkingów,
 • hal magazynowych,
 • cystern itp.

Oprócz dużej szybkości bardzo ważną zaletą tej metody jest możliwość uzyskania idealnej jakości krycia, co w efekcie gwarantuje nam perfekcyjnie gładką powierzchnię. Należy jednak dodać, że aby móc sprawnie i profesjonalnie posługiwać się takim agregatem hydrodynamicznym, trzeba posiadać niezbędne umiejętności oraz doświadczenie poparte wieloletnią praktyką.

Należy zatem zatrudnić profesjonalnych wykonawców, aby dobrze wykonać bezpowietrzne malowanie natryskowe przy pomocy agregatu hydrodynamicznego. Jeśli zależy Ci na szybkim malowaniu natryskowym z jednoczesnym zachowaniem maksymalnej staranności i jakości, zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego. Działamy na rynku od 1990r. Udzielamy odpowiednich gwarancji.

Co oferujemy?

Profesjonalne malowanie metodą natryskową – nasze możliwości

Profesjonalne malowanie natryskowe oferujemy klientom indywidualnym, firmom oraz organizacjom. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie malowania natryskowego. Dysponujemy nowoczesnymi agregatami hydrodynamicznymi renomowanych producentów Graco i Wagner, dzięki którym możemy pokrywać powierzchnie z imponującą efektywnością, na poziomie 1000m2 dziennie! Parametry techniczne naszych agregatów pozwalają na profesjonalne malowanie natryskowe ścian  wszelkiego rodzaju powłokami malarskimi takimi, jak:

 • farby dyspersyjne, emulsje,
 • farby akrylowe i lateksowe,
 • farby silikatowe i silikonowe,
 • farby poliwinylowe,
 • farby olejne i farby podkładowe,
 • lakiery, bejce, lazury,
 • farby epoksydowe, żywice,
 • systemy ciężkiej antykorozji,
 • szpachle akrylowe,
 • szpachle polimerowe,
 • materiały bitumiczne,
 • ciężkie hydroizolacje.

Co bardzo istotne, jako certyfikowany wykonawca samodzielnie dobieramy materiały wykończeniowe o najwyższej trwałości i skuteczności ochronnej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy, wybieramy rozwiązania optymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Pracujemy tylko na sprawdzonych produktach i systemach przeznaczonych dla profesjonalnych wykonawców. Nie wykonujemy usług z materiałów powierzonych.

Pracujemy na obiektach

Profesjonalne usługi hydroizolacji i malowani natryskowego oraz mycia wysokociśnieniowego.

Przemysłowych
Przemysłowych
Przemysłowych
Pracujemy na obiektach przemysłowych i hipermarketach.
Instytucjonalnych
Instytucjonalnych
Wykonujemy usługi dla Instytucji i przedsiębiorstw
Komunalnych
Komunalnych
Współpracujemy także z Spółdzielniami Mieszkaniowymi, Wspólnotami i Developerami.
Sakralnych
Sakralnych
Sakralnych
Mycie i renowacja dachów metodą alpinistyczną.

Prace wykonujemy na terenie całego kraju.

Informacje dotyczące malowania natryskowego.

Malowanie natryskowe – indywidualna wycena

Każde zlecenie dotyczące malowania natryskowego wyceniamy indywidualnie na podstawie przeprowadzonej inwentaryzacji, z uwzględnieniem oczekiwań klienta. Staramy się, aby nasza firma oferowała możliwie jak najbardziej konkurencyjne ceny kompleksowego malowania natryskowego.

Ostateczna cena usługi zależy w dużej mierze od wielkości malowanej powierzchni, sposobu jej przygotowania do malowania oraz wybranego materiału wykończeniowego. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania zindywidualizowanej wyceny.

Natryskowe malowanie elewacji i dachu – dlaczego warto?

Elegancka elewacja oraz dach jest wizytówką każdego budynku. Estetyczne ściany zewnętrzne i dach podnoszą atrakcyjność nieruchomości i sprawiają, że jest ona uznawana za wykończoną w wysokim standardzie, co jest ważne z punktu widzenia osoby wynajmującej mieszkania, biura czy lokale użytkowe w jej obrębie. Odpowiednio pomalowana elewacja czy dach podnoszą również wartość rynkową budynku, działki, na której jest postawiony, oraz lokali mieszczących się w jego wnętrzu, dzięki czemu można korzystnie je sprzedać. Inwestycja w natryskowe malowanie elewacji zwraca się na wielu płaszczyznach i zdecydowanie warto ją rozważyć.

Malowanie natryskowe ścian wewnętrznych – zalety rozwiązania

Malowanie ścian wewnętrznych w mieszkaniu, biurze czy innym lokalu, wykonuje się raz na kilka lat w celu odświeżenia wnętrza. Malowanie natryskowe ściany wewnętrznej jest sposobem na redukcję czasu potrzebnego na renowację pomieszczeń mieszkalnych czy użytkowych do minimum, z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości. Dzięki malowaniu natryskowemu możliwe są błyskawiczne remonty klatek schodowych, hal produkcyjnych, lokali handlowych i mieszkań, które już po jednym dniu wyglądają jak nowe. Ręczne malowanie ścian jest znacznie bardziej czasochłonne i nie daje możliwości pełnej perfekcji i długiej gwarancji. Zatem do malowania ścian najlepiej użyć agregatu hydrodynamicznego.

SPRAWDŹ TAKŻE INNE NASZE USŁUGI

HYDROIZOLACJA FUNDAMENTÓW

Skuteczne i trwałe zabezpieczenie przed późniejszą wilgocią.

HYDROIZOLACJE DACHÓW

Płynne membrany to skuteczne i trwałe hydroizolacje.

MALOWANIE NATRYSKOWE

Profesjonalne malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym.

MYCIE CIŚNIENIOWE

Skuteczne czyszczenie dachów, kostki brukowej, fasad, posadzek.