MYCIE DACHÓW

Informacje

Mycie dachów – czyszczenie dachówek z różnych zabrudzeń

Odpowiednio przeprowadzone mycie dachów pozwala przywrócić dawny blask i zabezpieczyć pokrycia dachowe na dalsze lata. Korzystając z usługi mycia dachów pod ciśnieniem, mają Państwo gwarancję profesjonalizmu. Dachówka ceramiczna czy betonowa jest w wysokim stopniu narażona na rozmaite czynniki zewnętrzne. To dlatego należy zdecydować się na okresowe mycie oraz czyszczenie dachówki.

Zabezpieczenie i mycie dachu z blachodachówki, gontu bitumicznego

Nasza usługa obejmuje także zabezpieczenie dachu specjalnym impregnatem. Dzięki temu przedłużamy kondycję pokrycia dachowego na wiele lat.

Mycie dachu przed malowaniem i nie tylko

Prawidłowo zaimpregnowana dachówka zyskuje silne właściwości hydrofobowe. Odpycha wodę, a tym samym w ogromnym stopniu zmniejsza się nasiąkliwość, a także gromadzi się znacznie mniej zanieczyszczeń. 

Mycie dachu z mchu i innych zabrudzeń – etapy prac

Pierwszym etapem jest naniesienie specjalnego detergentu na dach, następnie dokładne spłukanie mchu i porostów pod ciśnieniem, wymiana i uszczelnienie dachówki w razie potrzeby, a na końcu opcjonalne nałożenie środka impregnującego.

Czyszczenie dachu z rdzy – sprawdzona ekipa do mycia pokryć dachowych

Zapewniamy profesjonalne czyszczenie dachówek. Nasza firma od wielu lat zajmuje się myciem pokryć dachowych, skupiając specjalistów z odpowiednim doświadczeniem oraz wiedzą. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu czyszczenie dachu z gontu bitumicznego przebiega sprawnie i na najwyższym poziomie.

Mycie pokryć dachowych – zaufana i rzetelna firma

Mycie dachu z mchu czy innych zabrudzeń wymaga wysokiej ostrożności. Wybierając nasz zespół specjalistów, masz gwarancję, że dotrzymamy terminów, przeprowadzone przez nas prace będą przebiegać schludnie, profesjonalnie i rzetelnie.