NAPRAWA DACHU PŁYNNĄ MEMBRANĄ

NAPRAWA DACHU MEMBRANĄ NATRYSKOWĄ

SPOSÓB NA PRZECIEKAJĄCY DACH

Naprawa dachów za pomocą płynnej membrany

Naprawa i remont dachu przy użyciu płynnej membrany dachowej

Naprawa dachów przeciekających z wykorzystaniem płynnych membran dachowych to gwarancja pozbycia się wszelkich nieszczelności. Bezszwowe powłoki docierają nawet do trudno dostępnych miejsc. To dlatego naprawa dachów blaszanych czy naprawa dachów papowych tą metodą jest wysoce skuteczna. Profesjonalna naprawa dachów nieszczelnych powinna być przeprowadzana przez fachowców, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i niezbędną wiedzę. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwa jest naprawa dachu papowego, naprawa dachu blaszanego, a także dachów wykonanych z innych materiałów. Płynne membrany dachowe wykazują świetną przyczepność niemal do każdego podłoża. Bezspoinowa powłoka dachowa może zostać wykorzystana do naprawy starych, wyeksploatowanych, nieszczelnych pokryć. Produkt ten ma niską masę, dlatego nie obciąża konstrukcji. Co istotne, naprawa starego dachu przebiega sprawnie. Naprawa pokrycia dachowego membraną natryskową ma także wiele innych zalet. Przede wszystkim rozciągliwość płynnej membrany sięga nawet 900%, a refleksyjność promieni słonecznych >82%. Membrany są także odporne na promieniowanie UV. Warto wiedzieć, że naprawa dachów przemysłowych, naprawa dachów wielorodzinnych czy wielkoformatowych to także ograniczenie kosztów prac. Możliwa jest aplikacja bezszwowej powłoki bezpośrednio na starą powierzchnię. Nie trzeba ponosić kosztów związanych z usunięciem i utylizacją starej hydroizolacji. Dzięki temu naprawa dachu z blachy czy naprawa dachu z papy dzięki płynnym membranom dachowym to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

Rodzaje oraz opis płynnych membran, z których korzysta firma Kędziora Hydroizolacje do naprawy dachów

Naprawa dachów nieszczelnych odbywa się przy użyciu płynnych membran od cenionych firm. Marki AKDE, ALCHIMICA, RUBBER, MONOLITH opracowały jednoskładnikowe płynne membrany dachowe. Wśród nich można wyróżnić:

Powyższe membrany tworzą elastyczną powłokę, która uszczelnia szpary, spękania oraz rysy między arkuszami blachy czy papy. Sprawna i profesjonalna naprawa dachów płaskich z pomocą specjalistów zachwyci nawet najbardziej wymagających Klientów. Efektem jest silna, jednorodna powierzchnia ochronna. Naprawa dachu przeciekającego z wykorzystaniem płynnej membrany to gwarancja skuteczności na lata!

Zadzwoń i zarezerwuj termin usługi  577 500 605.

Co oferujemy?

Wykonujemy bezspoinowe hydroizolacje:

Dachów

Fundamentów, piwnic

Elewacji, tarasów

Posadzek przemysłowych

Parkingów

Trybun stadionów

Basenów

Zbiorników wodnych

Platform stadionów

Wykonujemy bezspoinowe hydroizolacje:

 • Dachów
 • Fundamentów, piwnic
 • Elewacji, tarasów
 • Posadzek przemysłowych
 • Parkingów
 • Trybun stadionów
 • Basenów
 • Zbiorników wodnych
 • Platform stadionów

Naprawa przeciekających dachów

metodą bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego

Naprawa i remont dachu przy zastosowaniu płynnych membran

Płynne membrany dachowe sprawdzają się w przypadku dachów różnego typu. Naprawa dachów przeciekających może być przeprowadzona w przypadku:

 • dachów blaszanych i z płyt warstwowychhydroizolacja dachów z blachy i z płyt warstwowych ma ogromne znaczenie dla ich żywotności. Blaszany dach przeważnie jest projektowany ze spadkiem, który wystarcza do odpowiedniego odprowadzania wody opadowej. Z biegiem lat blacha jest narażona na przecieki, które bywają trudne do zlokalizowania. W takich przypadkach najlepiej postawić na profesjonalne membrany izolacyjne.
 • dachów z papy oraz z membrany PVC i EPDM – bezspoinowe płynne membrany na dach kryty papą czy membrana PVC lub EPDM pozwalają na sprawną i skuteczną naprawę bez konieczności zrywania i utylizacji starego pokrycia. Płynna membrana może być aplikowana natryskiem hydrodynamicznym na powierzchnie płaskie skośne, a nawet pionowe. Likwidują one nieszczelności na dachach z papy i gontu papowego.
 • dachów płaskich, przemysłowych – bezspoinowe membrany na dach płaski skutecznie i trwale zabezpieczają przed wodą opadową oraz zastoinami. Są wysokoelastyczne, mostkują wszelkie rysy i spękania, tworzą silną jednorodną powierzchnię ochronną.
 • dachów wielkoformatowych, wielorodzinnych – najlepsze membrany dachowe przedłużają żywotność pokrycia, a dzięki wysokiej refleksyjności > 82% poprawiają warunki cieplne wewnątrz budynku i wpływają pozytywnie na bilans energetyczny klimatyzowanych poddaszy.

Kędziora Hydroizolacje – specjaliści w zakresie naprawy dachów przy użyciu płynnych membran dachowych

Naprawa dachów z blachy czy papy może przebiec sprawnie, o ile usługę wykonują profesjonaliści. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów bezspoinowych pokryć dachowych, lecz nie wszystkie mogą poszczycić się taką samą skutecznością. Nasi fachowcy dobiorą produkt stuprocentowo dopasowany do potrzeb Klienta. Odpowiednia wiedza oraz doświadczenie przekładają się na profesjonalnie wykonaną pracę oraz trwałość pokrycia dachowego na lata. Sprawna naprawa dachu krytego papą czy blachą to gwarancja jakości nawet do 25 lat!

FAQ – remont dachu, najczęściej zadawane pytania związane z naprawą dachów przy użyciu płynnej membrany dachowej

Czy każdy może przeprowadzić naprawę dachów z wykorzystaniem membrany natryskowej?

Bardzo ważne jest to, aby naprawa dachów membraną natryskową była przeprowadzona przez fachowców z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Jeśli chcemy mieć gwarancję, że pokrycie będzie cieszyć bezawaryjnością przez kolejne lata, należy korzystać wyłącznie z usług profesjonalistów. Sprawna naprawa dachu płaskiego pozwala na oszczędność czasu i kosztów. Efektem będzie szczelne pokrycie, które dodatkowo jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, promieniowanie UV.  Naprawa dachów z papy czy blachy musi być wykonana z odpowiednią precyzją.

Czy membrany poliuretanowe mogą być stosowane na każdym dachu w przypadku jego naprawy?

Tak. Płynne membrany poliuretanowe dedykowane są do szybkiej i skutecznej naprawy pokryć dachowych z papy, blachy, a także innych materiałów. Posiadają wysoką przyczepność do niemal każdego rodzaju podłoża. Szybka naprawa dachów krytych papą lub blachą nowoczesną metodą jest najlepszym wyborem!

Czy woda będzie mogła przenikać przez membrany dachowe położone bezpośrednio na izolacji lub deskowaniu?

Nie. Naprawa nieszczelnego dachu z wykorzystaniem płynnej membrany dachowej skutecznie zabezpiecza przed wodą, dlatego nie musimy się obawiać o jej przenikanie.

Czy płynna membrana dachowa jest odporna na promieniowanie UV?

Tak. Naprawa pokryć dachowych za pomocą płynnej membrany poliuretanowej sprawia, że pokrycie jest wysoce odporne na promieniowanie UV.

Czy możliwa jest naprawa bardzo starych, wyeksploatowanych dachów?

Oczywiście! Płynne membrany dachowe świetnie sprawdzają się w przypadku remontu dachu lub renowacji starego pokrycia dachowego, m.in. z papy czy blachy.

Czy płynne membrany dachowe obciążają konstrukcję naprawianego dachu?

Bezszwowe powłoki wyróżniają się niską masą, dlatego nie będą obciążały konstrukcji, w przeciwieństwie do materiałów rolkowych. Co więcej, ich cechą charakterystyczną jest doskonała przyczepność do niemal każdej powierzchni.

Czy płynne membrany są rozciągliwe?

Rozciągliwość płynnej membrany to nawet 900%.

W jaki sposób nakładana jest płynna membrana dachowa podczas remontu dachu lub jego naprawy?

Najlepiej jest zdecydować się na metodę bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego. Posiadamy agregaty hydrodynamiczne o największej wydajności w swej kasie (do 1000m2/dzień).

Naprawa dachów metodą alpinistyczną

 • wykonujemy wszelkiego rodzaju prace renowacyjne oraz hydroizolacyjne dachów na obiektach, na których wymagane jest użycie specjalistycznego sprzętu z zastosowaniem odpowiednich technik alpinistycznych.
 • zakres robót obejmuje wszelkiego rodzaju trudno dostępne miejsca oraz wieże kościelne.

Naprawa dachów metodą alpinistyczną

 • wykonujemy wszelkiego rodzaju prace renowacyjne oraz hydroizolacyjne dachów na obiektach, na których wymagane jest użycie specjalistycznego sprzętu z zastosowaniem odpowiednich technik alpinistycznych.
 • zakres robót obejmuje wszelkiego rodzaju trudno dostępne miejsca oraz wieże kościelne.

Pracujemy na obiektach

Skuteczne i trwałe hydroizolacje natryskowe dachów płaskich.

Przemysłowych
Przemysłowych
Przemysłowych
Pracujemy na obiektach przemysłowych i hipermarketach.
Instytucjonalnych
Instytucjonalnych
Wykonujemy usługi dla Spółdzielni Mieszkaniowych i instytucji.
Prywatnych
Prywatnych
Współpracujemy także z klientami indywidualnymi.
Sakralnych
Sakralnych
Sakralnych
Mycie i renowacja dachów metodą alpinistyczną.

Prace wykonujemy na terenie całego kraju.

Zdjęcia przedstawiające efekt

Po zastosowaniu płynnej membrany dachowej.

Przed / po

Przed / po

Przed / po

Przed / po

Stosujemy tylko profesjonalne systemy hydroizolacji dachów

Pracujemy na nich ku zadowoleniu naszych Klientów.

HYPERDESMO

Uszczelnianie i renowacja nieszczelnych dachów płynną membraną poliuretanową.

KANADA RUBBER N 500

Płynne membrany to skuteczne i trwałe hydroizolacje.

WHITECHEM

Uszczelnianie i renowacja przeciekających dachów płynnymi membranami.

MONOLITH BITUMAX

Uszczelnianie fundamentów i elementów przyziemia.

SPRAWDŹ TAKŻE INNE NASZE USŁUGI

HYDROIZOLACJE FUNDAMENTÓW

Skuteczne i trwałe zabezpieczenie przed późniejszą wilgocią.

HYDROIZOLACJE DACHÓW

Hydroizolacja natryskowa to szybkość i wydajność do 1000m2/dzień.

MALOWANIE NATRYSKOWE

Profesjonalne malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym.

MYCIE CIŚNIENIOWE

Skuteczne czyszczenie dachów, kostki brukowej, fasad, posadzek.