O NAS

Działamy od 1990 roku – Nasza historia

Jesteśmy Firmą budowlaną z rodzinnymi tradycjami mającymi początek w 1990 roku. Na tej bazie w roku 2015 została powołana do życia spółka – KĘDZIORA NIERUCHOMOŚCI & DEVELOPERS Sp. z o.o.

Nowa Firma jest spółką celową, która powstała, by kupować grunty i realizować projekty budownictwa mieszkaniowego. Ponadto tak jak Firma rodzinna w szerokim zakresie zajmuje się budową, remontem i modernizacją obiektów budowlanych.

Nowa odsłona – Oddział Hydroizolacje

W roku 2018 rozszerzyliśmy swoją działalność o specjalistyczne usługi w zakresie uszczelniania, ochrony i renowacji budowli od fundamentu aż po dach. Oferujemy profesjonalne usługi natryskowe hydroizolacji bitumicznych i płynnych membran metodą hydrodynamiczną.

Działamy na terenie całej Polski

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę inżyniersko-techniczną. Pozwala to nam realizować i kompleksowo nadzorować cały proces inwestycyjny, egzekwując jego fachową realizację zgodną ze sztuką budowlaną. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pomaga nam pozyskiwać zaufanie wśród naszych klientów. Przyjęta przez spółkę polityka służy osiągnięciu zrównoważonego stosunku ceny do standardu i jakości realizacji.

CO OFERUJEMY?

Prędkość na dużych obiektach! Hydroizolacje natryskowe do 1000m2/dniówkę!

  • Profesjonalne usługi w szerokim zakresie hydroizolacji obiektów przemysłowych wykonywane metodą bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego od fundamentów aż po dach.
  • Profesjonalne malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym dachów, elewacji, posadzek.
  • Mycie i czyszczenie ciśnieniowe dachów, bruku, elewacji, posadzek.
  • Specjalistyczne wzmocnienia strukturalne konstrukcji: murowych, betonowych i żelbetowych.