MALOWANIE DUŻYCH OBIEKTÓW

Informacje

Malowanie dużych obiektów

Oferujemy malowanie dużych obiektów za pomocą agregatu. Zapewniamy malowanie obiektów sportowych, hal magazynowych, szkół, szpitali. Na wszelkie prace udzielamy gwarancji. Malowanie wielkopowierzchniowe to nasza specjalność. Od lat oferujemy wysokiej jakości usługi malarskie na terenie Śląska i Małopolski. Dzięki temu, że wykorzystujemy nowoczesne technologie, jesteśmy w stanie wykonać prace terminowo, profesjonalnie, z dbałością o najmniejszy detal. Jeśli interesuje Państwa malowanie hal przemysłowych, produkcyjnych, biur i lokali, obiektów socjalnych, obiektów państwowych, a także innych wielkopowierzchniowych budynków, zachęcamy do kontaktu!

Malujemy natryskiem hydrodynamicznym oraz metodą tradycyjną, czyli z zastosowaniem pędzli i wałków. Naszym atutem jest świetna organizacja pracy, terminowość, profesjonalizm.

Jeśli interesuje Cię malowanie natryskowe dużych obiektów, zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Proces wykonujemy za pomocą agregatu. Malowanie dużych obiektów natryskowo przeprowadzamy na terenie Małopolski oraz Śląska. Dysponujemy sprawdzonym, przetestowanym sprzętem od cenionych producentów. Jego ogromnym atutem jest bezawaryjna praca, dlatego w krótkim czasie jesteśmy w stanie przeprowadzić natryskowe malowanie z najwyższą starannością. Możemy również zastosować pędzle i wałki.