Ile kosztuje renowacja dachu?

 In Blog

Płynne membrany dachowe coraz bardziej zyskują na popularności. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, nie mają sobie równych. Ich wytrzymałość wynosi do 25 lat, zatem inwestycja w bezszwowe powłoki hydroizolacyjne jest wysoce opłacalna. Jak wiadomo, żaden budynek nie może istnieć bez dachu. W końcu to najważniejszy element konstrukcyjny. Musi być zatem wykonany z należytą starannością. Powłoka dachowa powinna wyróżniać się najlepszymi parametrami. Jaki jest koszt renowacji dachu przy wykorzystaniu płynnych membran dachowych?

Spis treści:

Z wpisu dowiesz się, jaki jest koszt renowacji pokrycia dachowego z papy oraz blachy.

Ile kosztuje renowacja dachu z papy?

Dachy są nieustannie narażone na działanie negatywnych czynników pogodowych. Wiatr, opady śniegu, deszczu, gradu powodują niszczenie pokrycia dachowego. Problemem jest również woda, która nierzadko zalega nawet kilka dni. W efekcie pojawiają się usterki, które sprawiają, że dach jest w coraz gorszym stanie. Na niektórych pokryciach zniszczenia będą szybciej widoczne, na innych dużo później. Wiele zależy od użytej powłoki oraz profesjonalizmu firmy, która zajmuje się jej aplikacją. Istnieje jednak sprawdzone rozwiązanie, które zagwarantuje długowieczność pokrycia dachowego – bezszwowe membrany hydroizolacyjne.

Bezspoinowa membrana hydroizolacyjna świetnie sprawdza się w przypadku renowacji dachu z papy. To perfekcyjny sposób na to, aby zniszczenia nie opanowały pokrycia dachowego. Można zapomnieć o dziurawej, porozrywanej, przeciekającej powierzchni. Największą wartością jest 25 lat gwarancji. Membrany dachowe można zastosować nawet w miejscach, w których panują trudne warunki. Ile kosztuje renowacja dachu z papy przy użyciu bezspoinowych membran? Warto się skontaktować w celu poznania wyceny!

Ile kosztuje renowacja dachu z blachy?

Jeśli chodzi o renowację dachu z blachy, bezspoinowe powłoki hydroizolacyjne również spełnią swoją rolę. Atutem jest długa żywotność dachu oraz zero problemów z przeciekaniem. Jak łatwo policzyć, zastosowanie płynnych membran to inwestycja oznaczająca ogromną opłacalność. Gdy weźmiemy pod uwagę koszt membrany dachowej, szybko zauważymy, że w porównaniu do innych systemów hydroizolacyjnych, cena jest atrakcyjna. Zastosowanie bezszwowych powłok to wysoki komfort. Aplikowanie płynnej membrany jest wygodne, a samo rozprowadzenie równomierne. Membrana dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. W efekcie powstaje jednolita powłoka ochronna, która jest odporna na pęknięcia. Nie trzeba również pozbywać się starego pokrycia, co przekłada się na skrócony czas pracy.

Płynna membrana dachowa doskonale współpracuje z rozmaitymi pokryciami dachowymi. Jednocześnie trzeba pamiętać, że idealny materiał to nie wszystko. Aplikowaniem powłok powinni zajmować się wykwalifikowani specjaliści. Dach to newralgiczne miejsce, jeśli chodzi o konstrukcję budynku. To dlatego nie należy zabierać się za wykonywanie prac bez odpowiedniej, fachowej wiedzy. Jedynie prawidłowe nałożenie płynnych membran przy pomocy metody natryskowej lub ręcznie spełni swoje zadanie. Profesjonaliści wykonają idealną bezszwową powłokę hydroizolacyjną, ale także odpowiednio doradzą, który środek wybrać najlepiej w konkretnym przypadku. Obecnie oferta jest bardzo różnorodna. Wiele preparatów jest przeznaczonych do konkretnych powierzchni, zatem bez odpowiedniej wiedzy stosunkowo łatwo się pogubić. W celu poznania szczegółowych kosztów, zachęcamy do kontaktu. Ostateczny koszt remontu dachu zależy m.in. od wielkości i rodzaju pokrycia. Wymiana dachu nie będzie jednak konieczna – bezspoinowe powłoki sprawdzają się nawet w przypadku wysoce zdegradowanych pokryć dachowych.

Recent Posts
co-to-jest-konserwacja-dachu-i-ile-kosztujeremont-dachu-co-ile-lat